Dt. Ediz Cem TÜRK

Diş Hekimi Ediz Cem Türk, 1990 yılında Ankara’da doğdu. Orta öğrenimini Özel Evrensel Koleji’nde gördü. Kırıkkale Fen Lisesi ’ni bitirdikten sonra kısa bir süre Gülhane Askeri Tıp Akademisi’ nde Tıp Eğitimi gördü.

2013 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ ni bitirdi. Mezun olduktan sonra bir süre özel kliniklerde çalışırken, bir yandan da Gülüş Tasarımı, Profesyonel Dental Fotoğrafçılık, İmplantoloji, Pembe Estetik, Dijital Diş Hekimliği gibi bir çok konuda kendisini geliştirdi ve bir çok sertifika aldı. 2015 yılında hala diş hekimlerine eğitim vermeye devam eden Çağdaş Diş Hekimleri Derneği’ ne katıldı ve Derneğin eğitimcilerini arasında yer almaya başladı. Çağdaş Diş Hekimleri Derneğinde, kurslarda eğitimci ve konuşmacı olarak hala yer almaktadır.

2019 yılında kendi kliniğini açmaya karar verdi ve Ankara Batıkent’ te bulunan kendi muayenehanesini açtı. Muayenehane bünyesinde, Lazer, Cerrahi Guide, Pembe Estetik, Gülüş Tasarımı Profesyonel Dental Fotoğraf çekimi vb. birçok profesyonel hizmet siz değerli hastalarımızın hizmetine sunulmuştur. 

Dt. Ediz Cem TÜRK, Estetik ve İmplantoloji ağırlıklı olmak üzere siz hastalarına kendi muayenehanesinde hizmet vermektedir.